Prečo sme založili SolvEscape

Prečo sme založili SolvEscape

Jednoduchá odpoveď – takéto niečo nám tu na Slovensku chýbalo.

Odpovedzte si sami – keď hľadáte nejakú novú escape miestnosť, kam idete pozrieť? No samozrejme, že na tie známe zľavové portály, ktoré všetci milujeme. Samozrejme, že to je jedna z možností ako sa dozvedať novinky. Nebolo by ale príjemnejšie ísť priamo na miesto, kde by boli tieto miestnosti združované. Prípadne príde majl o novej miestnosti. Veríme, že áno, preto vznikla táto stránka. Stálo to veľa času a úsilia, ale myslím, že to stojí za to.

Čo tu ešte chýba? Hodnotenia týchto miestností? Možno namietnete, že na tých spomínaných portáloch to je, alebo aj na iných portáloch, ale je to ono? Hodnotenia sú od anonymných ľudí, o ktorých netušíte čo už majú za sebou. Tu si môžete prečítať hodnotenia aj od nás ako zakladateľov SolvEscape, ale aj od ostatných hráčov. A môžete si pozrieť aj všetky ich ostatné hodnotenia. Nie je to fajn?

Je toho veľa, čo tu chýba a čo by sa dalo ešte spraviť. Verím, že časom pribudne aj ďalšie veci, ale vyžaduje si to čas. A nápady, takže neváhajte a píšte, prispievajte. Zavolajte aj ďalších, nech sa môžu prejaviť aj oni. Verím, že vytvoríme niečo, na čo budeme z radosťou spomínať.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*