Väzenie

Profile photo of Fukal
Stránka miestnosti
Väzenie
Väzenie

Neradi by sme sa ocitli zatvorení v cele, vo väzení. Avšak vyskúšať si to len vo vymyslenom svete môže byť celkom zábavné. Vo väznici Drábov sa po prvý krát narušila bezpečnosť. Za dosiaľ nevysvetlených okolností sa podarilo ujsť jednému väzňovi. Griňochovi. Tento väzen, okrem toho, že bol mimoriadne nebezpečný, bol aj veľmi inteligentný. Od malička lúštil rébusy a venoval sa logickým úlohám. Pri úteku z väzenia mu pomohli viacerí komplici. Ako vďaku za pomoc im Griňoch nechal stopy, ktoré im pomôžu tiež utiecť. Nebude to však také jednoduché. Cesta von z väzenia je lemovaná rôznymi hádankami, chytákmi, úlohami a nebezpečím.

Dokážeš všetky úlohy vyriešiť a utiecť?

Oficálny text zo stránky

Kontakt

Vinohrádok 265, Osuské 906 12, Okres Senica
+421 911 262 617
pavlikova.zdena@gmail.com

Mesto:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:
V tejto miestnosti sme zatiaľ neboli, preto tu ešte nie je žiadna recenzia. Možno už ale niekto napísal svoje hodnotenie, stačí pozrieť časť „User reviews.“

Ak tam nič nie je a chceš pomôcť iným hráčom, tak kľudne napíš svoje hodnotenie ty. Zhodnoť tam ako sa ti miestnosť páčila, či je v niečom výnimočná, alebo či nestojí za návštevu. Nielen, že tým pomôžeš ostatným, ale tiež budeš mať záznam, že túto miestnosť už máš za sebou. A nikdy nevieš, možno hráčov s najviac hodnotenými miestnosťami aj odmeníme.

Nechce sa ti nič písať? Tak len rýchlo ohodnoť túto miestnosť. Kľudne buď kritický, ani tebe by nepomohlo v rozhodovaní, ak budú mať všetky miestnosti 10 bodov, že?

Ak si majiteľom tejto miestnosti a chceš sa ku tomu vyjadriť, kľudne recenziu okomentuj, alebo nám pošli text. Veľmi radi ho uverejníme.