Klietka

Profile photo of Fukal
Stránka miestnosti
Klietka
Klietka

Studená samotka... Železné, tesné klietky... Múry, na ktorých sú vyškriabané úpenlivé prosby o milosť... Nachádzate sa uprostred väzenia s najvyššou ostrahou, v bloku pre väzňov odsúdených na smrť. Ste nevinní? Na tom už nezáleží. Presne o hodinu sa má konať poprava. Utápate sa v neistote. Neviete, čo vás čaká. Mučivý zásah elektrickým prúdom v sile 2000 V alebo šťastná zhoda okolností a šanca na útek?

Oficálny text zo stránky

Kontakt

http://x-quests.sk/room/klietka/
Jungmannova 1170/12, 851 01 Bratislava-Petržalka
+421 919 030 219
bratislava@x-quests.com

Mesto:Obtiažnosť:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , Pre:

V tejto miestnosti sme zatiaľ neboli, preto tu ešte nie je žiadna recenzia. Možno už ale niekto napísal svoje hodnotenie, stačí pozrieť časť „User reviews.“

Ak tam nič nie je a chceš pomôcť iným hráčom, tak kľudne napíš svoje hodnotenie ty. Zhodnoť tam ako sa ti miestnosť páčila, či je v niečom výnimočná, alebo či nestojí za návštevu. Nielen, že tým pomôžeš ostatným, ale tiež budeš mať záznam, že túto miestnosť už máš za sebou. A nikdy nevieš, možno hráčov s najviac hodnotenými miestnosťami aj odmeníme.

Nechce sa ti nič písať? Tak len rýchlo ohodnoť túto miestnosť. Kľudne buď kritický, ani tebe by nepomohlo v rozhodovaní, ak budú mať všetky miestnosti 10 bodov, že?

Ak si majiteľom tejto miestnosti a chceš sa ku tomu vyjadriť, kľudne recenziu okomentuj, alebo nám pošli text. Veľmi radi ho uverejníme.