Pasca Profesora N

Profile photo of Fukal
Stránka miestnosti
Pasca Profesora N
Pasca Profesora N

Profesor N je známy svojimi pokusmi ovládnuť svet. Našťastie sa mu to doteraz nepodarilo, pretože sa vám, detektívom, podarilo odhaliť každý z jeho plánov. Profesor sa však nevzdáva a prichádza s niečím novým. Vy mu idete opäť po stope, avšak nalákal vás do svojej pasce, v ktorej ste ostali uväznení. Vašou úlohou je čo najskôr uniknúť a prekaziť ďalší z jeho zlomyseľných činov.

Oficálny text zo stránky

Kontakt

https://www.facebook.com/uniqni.sk
Liptovské Sliače, B.Kubánkovej 1801/26
+421 915 100 716
info@uniqni.sk

Mesto:Obtiažnosť:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , , Pre:

V tejto miestnosti sme zatiaľ neboli, preto tu ešte nie je žiadna recenzia. Možno už ale niekto napísal svoje hodnotenie, stačí pozrieť časť „User reviews.“

Ak tam nič nie je a chceš pomôcť iným hráčom, tak kľudne napíš svoje hodnotenie ty. Zhodnoť tam ako sa ti miestnosť páčila, či je v niečom výnimočná, alebo či nestojí za návštevu. Nielen, že tým pomôžeš ostatným, ale tiež budeš mať záznam, že túto miestnosť už máš za sebou. A nikdy nevieš, možno hráčov s najviac hodnotenými miestnosťami aj odmeníme.

Nechce sa ti nič písať? Tak len rýchlo ohodnoť túto miestnosť. Kľudne buď kritický, ani tebe by nepomohlo v rozhodovaní, ak budú mať všetky miestnosti 10 bodov, že?

Ak si majiteľom tejto miestnosti a chceš sa ku tomu vyjadriť, kľudne recenziu okomentuj, alebo nám pošli text. Veľmi radi ho uverejníme.