Tutanchamon

Profile photo of Fukal
Stránka miestnosti
Tutanchamon
Tutanchamon

…ste v roku 1922 a ocitáte sa v koži Howarda Cartera spolu s malou skupinkou ďalších vášnivých archeológov. Pred Vami sa pomaly začínajú vynárať tajomstvá hrobky faraóna Tutanchamona. Podarí sa Vám zdolať úskalia hrobky a dostať sa von alebo hrobka Tutanchamona bude aj Vašim osudom? Hlavolamy: automatické, mechanické, posuvné, otočné či magnetické mechanizmy, egyptské hlavolamy, poklady, sfingy, hieroglyfy, rébusy,… Súčasťou izby sú špeciálne audiovizuálne efekty a unikátne rekvizity. Na vyriešenie záhad nie sú potrebné špeciálne znalosti.

Oficálny text zo stránky

Kontakt

Stránka miestnosti
Alžbetina 41, Košice, 040 01
+421 948 378 395
info@therooms.eu

Mesto:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , , Pre:
V tejto miestnosti sme zatiaľ neboli, preto tu ešte nie je žiadna recenzia. Možno už ale niekto napísal svoje hodnotenie, stačí pozrieť časť „User reviews.“Ak tam nič nie je a chceš pomôcť iným hráčom, tak kľudne napíš svoje hodnotenie ty. Zhodnoť tam ako sa ti miestnosť páčila, či je v niečom výnimočná, alebo či nestojí za návštevu. Nielen, že tým pomôžeš ostatným, ale tiež budeš mať záznam, že túto miestnosť už máš za sebou. A nikdy nevieš, možno hráčov s najviac hodnotenými miestnosťami aj odmeníme.

Nechce sa ti nič písať? Tak len rýchlo ohodnoť túto miestnosť. Kľudne buď kritický, ani tebe by nepomohlo v rozhodovaní, ak budú mať všetky miestnosti 10 bodov, že?

Ak si majiteľom tejto miestnosti a chceš sa ku tomu vyjadriť, kľudne recenziu okomentuj, alebo nám pošli text. Veľmi radi ho uverejníme.