Spoločenstvo prsteňa

Profile photo of Fukal
Stránka miestnosti
Spoločenstvo prsteňa
Spoločenstvo prsteňa

Podarí sa vám ovládnuť Stredozem?

Vstupujete do čarovného sveta Stredozeme. Neľútostné boje o nadvládu nad prsteňom, ktorý všetko ovláda, prebiehajú už stáročia. Ľudia, elfovia, trpaslíci aj škreti, každý z nich túži vlastniť tento klenot. Ak sa ho zmocní jedna rasa, podmaní si všetky ostatné. Vašou úlohou je zničiť prsteň raz a navždy.

Oficálny text zo stránky

Kontakt

https://www.therooms.eu/escape-room/pan-prstenov/
Hlavná 5, Košice
+421 948 378 395
info@therooms.eu

Mesto:Obtiažnosť:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , , , , , Pre:

V tejto miestnosti sme zatiaľ neboli, preto tu ešte nie je žiadna recenzia. Možno už ale niekto napísal svoje hodnotenie, stačí pozrieť časť „User reviews.“

Ak tam nič nie je a chceš pomôcť iným hráčom, tak kľudne napíš svoje hodnotenie ty. Zhodnoť tam ako sa ti miestnosť páčila, či je v niečom výnimočná, alebo či nestojí za návštevu. Nielen, že tým pomôžeš ostatným, ale tiež budeš mať záznam, že túto miestnosť už máš za sebou. A nikdy nevieš, možno hráčov s najviac hodnotenými miestnosťami aj odmeníme.

Nechce sa ti nič písať? Tak len rýchlo ohodnoť túto miestnosť. Kľudne buď kritický, ani tebe by nepomohlo v rozhodovaní, ak budú mať všetky miestnosti 10 bodov, že?

Ak si majiteľom tejto miestnosti a chceš sa ku tomu vyjadriť, kľudne recenziu okomentuj, alebo nám pošli text. Veľmi radi ho uverejníme.