Sherlocked

Profile photo of Fukal
Stránka miestnosti
Sherlocked
Sherlocked

Podarí sa vám zastaviť Moriartyho plán?

Ocitnete sa v priemyselnom, smogom zahalenom Londýne. Z každej strany na vás bude dýchať duch Viktoriánskej doby. Pri pátraní zažijete pocit vzrušenia, napätia a akcie na vlastnej koži! Dokážete so svojim tímom vyriešiť všetky hlavolamy a zastaviť Moriartyho tajný plán? Na únik z izby máte 70 minút! Idete do toho?

Píše sa rok 1901 a čaro Viktoriánskej éry cítiť na každom rohu. Smogom zahalený Londýn je v priemyselnom rozpuku a v uliciach sa dejú zvláštne veci. Vydaj sa s priateľmi na pátranie a zistite čo je vo veci. Čaká vás množstvo hlavolamov a prekvapení.

Oficálny text zo stránky

Kontakt

https://www.therooms.eu/escape-room/sherlock-holmes/
Hlavná 5, Košice
+421 948 378 395
info@therooms.eu

Mesto:Obtiažnosť:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , , , , , Pre:

V tejto miestnosti sme zatiaľ neboli, preto tu ešte nie je žiadna recenzia. Možno už ale niekto napísal svoje hodnotenie, stačí pozrieť časť „User reviews.“

Ak tam nič nie je a chceš pomôcť iným hráčom, tak kľudne napíš svoje hodnotenie ty. Zhodnoť tam ako sa ti miestnosť páčila, či je v niečom výnimočná, alebo či nestojí za návštevu. Nielen, že tým pomôžeš ostatným, ale tiež budeš mať záznam, že túto miestnosť už máš za sebou. A nikdy nevieš, možno hráčov s najviac hodnotenými miestnosťami aj odmeníme.

Nechce sa ti nič písať? Tak len rýchlo ohodnoť túto miestnosť. Kľudne buď kritický, ani tebe by nepomohlo v rozhodovaní, ak budú mať všetky miestnosti 10 bodov, že?

Ak si majiteľom tejto miestnosti a chceš sa ku tomu vyjadriť, kľudne recenziu okomentuj, alebo nám pošli text. Veľmi radi ho uverejníme.