SAW

Profile photo of Fukal
Stránka miestnosti
SAW
SAW

Ste uväznení a spútaní v laboratóriu sériového vraha JigSAWA. Riešite morbídne hlavolamy a bojujete so svojimi najbližšími o to aby ste sa dostali z izby za časový limit 70 minút! Tik-tak, tik-tak…Nech hra začne! Hlavolamy: prepracované systémy hlavolamov a rébusov, elektronické, automatické, mechanické, posuvné či magnetické mechanizmy,… Súčasťou izby sú špeciálne audiovizuálne efekty a unikátne rekvizity. Na vyriešenie záhad nie sú potrebné špeciálne znalosti.

Oficálny text zo stránky

Kontakt

Stránka miestnosti
Alžbetina 41, Košice, 040 01
+421 948 378 395
info@therooms.eu

Mesto:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , Pre:
V tejto miestnosti sme zatiaľ neboli, preto tu ešte nie je žiadna recenzia. Možno už ale niekto napísal svoje hodnotenie, stačí pozrieť časť „User reviews.“

Ak tam nič nie je a chceš pomôcť iným hráčom, tak kľudne napíš svoje hodnotenie ty. Zhodnoť tam ako sa ti miestnosť páčila, či je v niečom výnimočná, alebo či nestojí za návštevu. Nielen, že tým pomôžeš ostatným, ale tiež budeš mať záznam, že túto miestnosť už máš za sebou. A nikdy nevieš, možno hráčov s najviac hodnotenými miestnosťami aj odmeníme.

Nechce sa ti nič písať? Tak len rýchlo ohodnoť túto miestnosť. Kľudne buď kritický, ani tebe by nepomohlo v rozhodovaní, ak budú mať všetky miestnosti 10 bodov, že?

Ak si majiteľom tejto miestnosti a chceš sa ku tomu vyjadriť, kľudne recenziu okomentuj, alebo nám pošli text. Veľmi radi ho uverejníme.