Piráti z Karibiku

Profile photo of Fukal
Stránka miestnosti
Piráti z Karibiku
Piráti z Karibiku

Dokážeš ujsť z karibského zajatia? So svojou družinou sa ocitneš v nebezpečných časoch 18. storočia a budeš riešiť najväčšie záhady Karibiku! Podarí sa ti zlomiť prekliatie Čiernej perly a uniknúť pred diabolským vládcom morských hlbín? Dokážeš sa vyhnúť nástrahám amazónskej džungle a vyriešiť záhadu chatrče pirátskych odpadlíkov? Máš na to 70 minút!

Oficálny text zo stránky

Kontakt

https://www.therooms.eu/escape-room/pirati-z-karibiku/
Hlavná 83, Košice
+421 948 378 395
info@therooms.eu

Mesto:Obtiažnosť:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , , , , , Pre:

V tejto miestnosti sme zatiaľ neboli, preto tu ešte nie je žiadna recenzia. Možno už ale niekto napísal svoje hodnotenie, stačí pozrieť časť „User reviews.“

Ak tam nič nie je a chceš pomôcť iným hráčom, tak kľudne napíš svoje hodnotenie ty. Zhodnoť tam ako sa ti miestnosť páčila, či je v niečom výnimočná, alebo či nestojí za návštevu. Nielen, že tým pomôžeš ostatným, ale tiež budeš mať záznam, že túto miestnosť už máš za sebou. A nikdy nevieš, možno hráčov s najviac hodnotenými miestnosťami aj odmeníme.

Nechce sa ti nič písať? Tak len rýchlo ohodnoť túto miestnosť. Kľudne buď kritický, ani tebe by nepomohlo v rozhodovaní, ak budú mať všetky miestnosti 10 bodov, že?

Ak si majiteľom tejto miestnosti a chceš sa ku tomu vyjadriť, kľudne recenziu okomentuj, alebo nám pošli text. Veľmi radi ho uverejníme.