Pandora

Profile photo of Fukal
Stránka miestnosti
Pandora
Pandora

Podarí sa vám rozlúštiť záhadu?

Mierumilovný kmeň Na’vi sídli nad obrovským úložiskom minerálu Unobtainium. V rámci prieskumnej misie ste vyslaní na mesiac Pandora, kde bude vašou úlohou zastaviť kolonistov pred ťažbou minerálu a vrátiť vzácny nerast na pôvodne miesto, odkiaľ zabezpečuje rovnováhu celého ekosystému.

Oficálny text zo stránky

Kontakt

https://www.therooms.eu/escape-room/pandora/
Hlavná 83, Košice
+421 948 378 395
info@therooms.eu

Mesto:Obtiažnosť:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , , , , , Pre:

V tejto miestnosti sme zatiaľ neboli, preto tu ešte nie je žiadna recenzia. Možno už ale niekto napísal svoje hodnotenie, stačí pozrieť časť „User reviews.“

Ak tam nič nie je a chceš pomôcť iným hráčom, tak kľudne napíš svoje hodnotenie ty. Zhodnoť tam ako sa ti miestnosť páčila, či je v niečom výnimočná, alebo či nestojí za návštevu. Nielen, že tým pomôžeš ostatným, ale tiež budeš mať záznam, že túto miestnosť už máš za sebou. A nikdy nevieš, možno hráčov s najviac hodnotenými miestnosťami aj odmeníme.

Nechce sa ti nič písať? Tak len rýchlo ohodnoť túto miestnosť. Kľudne buď kritický, ani tebe by nepomohlo v rozhodovaní, ak budú mať všetky miestnosti 10 bodov, že?

Ak si majiteľom tejto miestnosti a chceš sa ku tomu vyjadriť, kľudne recenziu okomentuj, alebo nám pošli text. Veľmi radi ho uverejníme.