Harry Potter

Profile photo of Fukal
Stránka miestnosti
Harry Potter
Harry Potter

Tajomná komnata sa opäť otvorila a v čarodejníckom svete, ale aj vo svete muklov zavládol nepokoj. V Šikmej uličke zahliadli skupinku smrťožrútov a vládne podozrenie, že armáda zla zoskupuje svoje sily. Ministerstvo mágie ohlásilo stupeň najvyššej ostražitosti a domnieva sa, že Temný pán sa opäť vrátil! Hlavolamy: automatické, mechanické, otočné či magnetické mechanizmy, rébusy a hádanky zamerané na logiku a postreh. Súčasťou izby sú špeciálne audiovizuálne efekty a unikátne rekvizity, ktoré dotvárajú tú pravú atmosféru čarodejníckeho sveta a dávajú precítiť na vlastnej koži pocit vzrušenia, napätia a akcie. Na vyriešenie každej záhady nie sú potrebné špeciálne znalosti ani poznanie príbehu Harryho Pottera.

Oficálny text zo stránky

Kontakt

Stránka miestnosti
Boženy Nemcovej 2643, Vranov nad Topľou
+421 907 422 472
vranov@therooms.eu

Mesto:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , , , , , Pre:
V tejto miestnosti sme zatiaľ neboli, preto tu ešte nie je žiadna recenzia. Možno už ale niekto napísal svoje hodnotenie, stačí pozrieť časť „User reviews.“

Ak tam nič nie je a chceš pomôcť iným hráčom, tak kľudne napíš svoje hodnotenie ty. Zhodnoť tam ako sa ti miestnosť páčila, či je v niečom výnimočná, alebo či nestojí za návštevu. Nielen, že tým pomôžeš ostatným, ale tiež budeš mať záznam, že túto miestnosť už máš za sebou. A nikdy nevieš, možno hráčov s najviac hodnotenými miestnosťami aj odmeníme.

Nechce sa ti nič písať? Tak len rýchlo ohodnoť túto miestnosť. Kľudne buď kritický, ani tebe by nepomohlo v rozhodovaní, ak budú mať všetky miestnosti 10 bodov, že?

Ak si majiteľom tejto miestnosti a chceš sa ku tomu vyjadriť, kľudne recenziu okomentuj, alebo nám pošli text. Veľmi radi ho uverejníme.