Bomba v meste

Profile photo of Fukal
Stránka miestnosti
Bomba v meste
Bomba v meste

Presburgus žil v Bratislave celý svoj život. Ako historik sa zaoberal jej minulosťou, no teraz sa rozhodol nadobro zmeniť jej budúcnosť.

Počas svojich prechádzok uličkami starého mesta si všimol, že ľudia sa už viac nezaujímajú o jeho históriu, tajomstvá a skryté krásy. Uvedomil si, že si viac nezaslúžia žiť v tomto nádhernom meste, a rozhodol sa pre to najdrastickejšie riešenie: Zrovnať Bratislavu so zemou!

Napriek tomuto bláznovstvu, dal skupine odvážlivcov (to budete práve Vy!), ešte poslednú šancu zachrániť naše hlavné mesto!

Vašou úlohou bude získať a dešifrovať tajný kód, aby ste bombu zneškodnili v čas. Využijete pri tom Vaše logické uvažovanie, dôvtip aj orientačné schopnosti. Čaká na Vás sada indícií a úloh, ktoré pre Vás Presburgus pripravil v nádeji, že ešte raz, naposledy, niekto objaví Tajomstvá Starého Mesta...

Oficálny text zo stránky

Kontakt

-
+421 915 076 799
info@tajomstva-staremesto.sk

Mesto:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , , , Pre:

V tejto miestnosti sme zatiaľ neboli, preto tu ešte nie je žiadna recenzia. Možno už ale niekto napísal svoje hodnotenie, stačí pozrieť časť „User reviews.“

Ak tam nič nie je a chceš pomôcť iným hráčom, tak kľudne napíš svoje hodnotenie ty. Zhodnoť tam ako sa ti miestnosť páčila, či je v niečom výnimočná, alebo či nestojí za návštevu. Nielen, že tým pomôžeš ostatným, ale tiež budeš mať záznam, že túto miestnosť už máš za sebou. A nikdy nevieš, možno hráčov s najviac hodnotenými miestnosťami aj odmeníme.

Nechce sa ti nič písať? Tak len rýchlo ohodnoť túto miestnosť. Kľudne buď kritický, ani tebe by nepomohlo v rozhodovaní, ak budú mať všetky miestnosti 10 bodov, že?

Ak si majiteľom tejto miestnosti a chceš sa ku tomu vyjadriť, kľudne recenziu okomentuj, alebo nám pošli text. Veľmi radi ho uverejníme.