Experiment

Profile photo of Fukal
Stránka miestnosti
Experiment
Experiment

Neznáma tajomná firma SolvEscape otvára svoje nové testovacie laboratórium. Prebieha v ňom výskum komunikácie v stresových situáciách.Zúčastnite sa ho a dokážte, že v tíme viete komunikovať nielen slovami.

Spôsobov komunikácie je veľa, nielen slová a písaný text. Vyskúšajte si, či viete použiť aj netypické spôsoby a či ste schopní dohodnúť sa so zvyškom skupiny aj bez toho, aby ste boli v jednej miestnosti.

Oficálny text zo stránky

Kontakt

V Jame 7, Trnava +421 915 306 281 info@solvescape.sk

Mesto:Obtiažnosť:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , , , Pre:

Táto miestnosť je už momentálne ukončená.

 

Neznáma tajomná firma SolvEscape otvára svoje nové testovacie laboratórium. Prebieha v ňom výskum komunikácie v stresových situáciách. Zúčastnite sa výskumu a dokážte, že v tíme viete komunikovať nielen slovami.

Spôsobov komunikácie je veľa, nielen slová a písaný text. Vyskúšajte si, či viete použiť aj netypické spôsoby a či ste schopní dohodnúť sa so zvyškom skupiny aj bez toho, aby ste boli v jednej miestnosti.

Toto je naša druhá miestnosť, ktorú sme pre vás pripravili. V prvej miestnosti sme sa zamerali na rozdelenie skupiny, aby sme vás dostali do pomerne netypickej situácie. Tímy sú v takýchto miestnostiach zvyknuté pracovať spolu a stane sa, že sa niekto len tak vezie. Pri rozdelení ale musia pracovať všetci viac a hru si rovnako aj viac užijú. pretože im prejde rukami viac úloh.

Tohoto sme sa držali aj tu. Chceli sme priniesť niečo nie úplne tradičné, takže tu staviame na rozdelení skupiny. Nie je to ale len tak účelové, pretože ako naznačujú prvé riadky, ide tu o komunikáciu. O komunikáciu medzi tými to skupinami, pretože len tak dokážu vyriešiť úlohu. Všetko je to o tom, posunúť informáciu z jednej miestnosti do druhej a naspäť. Sú na to pripravené úlohy, ktoré toto umožňujú, stačí to len všetko pochopiť. Pri tomto veru jeden dobrý hráč nedokáže potiahnuť celú skupinu. Ale nebojte, o hlavolamy neprídete, len ich súčasťou je už spomínaná komunikácia.

A čo by to bol ale za experiment, ak by ste nemali všetko presne popísané a vysvetlené, stačí len pozorne čítať a riadiť sa návodom. Čudovali by ste sa, aké je to ale zložité – riadiť sa návodom a oznámiť niečo do druhej miestnosti bez použitia slova. Aké je zložité prekonať sám seba a nerobiť si to zbytočne zložité. Alebo myslíte, že zrovna vaša skupina to zvládne ľavou zadnou? Skúste si to v našej miestnosti.

Táto miestnosť ale má aj ďalšiu netypickú vlastnosť. Ak by ste chceli prísť ešte raz, tak sa to dá, ale s inou skupinou ako predtým. Vaše skúsenosti z tejto miestnosti vám veľmi nepomôžu, keď hráči v druhej izbe nebudú vedieť čo robiť. Dokážete ich priviesť ku výhre s obmedzenými možnosťami komunikácie? To preverí vaše schopnosti až na maximálnu možnú mieru.

Takže poďte skúsiť tento experiment a ukázať, či je vaša skupina jedna myseľ a jedno telo.