Dve Izby

Profile photo of admin
Stránka miestnosti
Dve Izby
Dve Izby

Excentrický umelec vytvoril nádherný obraz, ale neodovzdá ho do rúk len tak komukoľvek. V tvorivom ošiali svoj obraz rozbil na kúsky a poschovával ich kade tade po Dvoch izbách.

Aby toho nebolo málo, tak každý kúsok obrazu je zároveň hlavolamom, ktorý treba vyriešiť. A to všetko za obmedzený čas, pretože len vtedy začína tá pravá zábava. Nebojte sa, na riešenie budete mať svetla dosť, pretože obraz sa potme maľovať nedá.

Myslíte si, že to nič nie je? Dokážete vyriešiť úlohy aj bez pomoci zvyšku tímu? Na začiatku vás totiž rozdelíme, aby ste si užili radosť a zmätok z opätovného stretnutia.

Oficálny text zo stránky

Kontakt

V Jame 7, Trnava +421 915 306 281 info@solvescape.sk

Mesto:Obtiažnosť:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , , , Pre:

Táto miestnosť je už momentálne ukončená.

Recenzia

Táto miestnosť je od nás, tvorcov tejto stránky SolvEscape. Preto tento text neberte úplne ako recenziu, ale ako popis od majiteľov.

Existuje veľa miestností a veľká časť z nich je o tme a strachu a úlohy sú ťažké len z dôvodu nedostatku svetla. Táto taká nie je. Všade je svetlo, úlohy sú vo svojej podstate jednoduché a sú ku nim písane vhodné nápovedy. Tieto sú ale písané vo forme básničiek, ktoré keď pochopíte, tak vás navedú na správnu cestu. Neverili by ste, ale koľko ľudí nedokáže dobre pochopiť písaný text. Koľko ľudí nedočíta text do konca, preskakuje informácie a potom sa trápi s riešením. V tejto miestnosti sme stavili na to, dať hráčom všetky informácie ako na dlani, ale tak, aby si ich nevšimli alebo neuvedomili. A neskôr, keď im to zapne a uvedomia si to, tak si plácnu do čela s výkrikom: “veď to tu bolo už od začiatku!”.

A ešte tu máme jednu takú špecialitu. Ako už názov miestnosti napovedá, izby sú dve. Na toľko skupín vás tiež rozdelíme na začiatku hry, aby sme vás vytrhli zo zabehaných koľají, ktoré poznáte z ostatných escape miestností. Potreba komunikácie dostane iný nádych, keď sa v polovici hry stretnete a netušíte, čo druhá časť tímu celú tu dobu robila. Či náhodou nemá niečo, čo by ste potrebovali. Čo vyriešila, nevyriešila a či vám nevie nejako pomôcť. V tých chvíľach ubieha čas pekelne rýchlo.

Takže ak máte radi úlohy, táto miestnosť je to pravé pre vás. Užijete si ich viac ako by ste na začiatku tušili.

Good

  • rozdelenie tímu na začiatku
  • jednoznačné úlohy
  • aj pre vozíčkárov

Bad

  • vysoká obtiažnosť
  • založená na Slovenskom jazyku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*