Byt vraha 2

Profile photo of admin
Stránka miestnosti
Byt vraha 2
Byt vraha 2

Príbeh, ktorý sa odvíja v izbe BYT VRAHA 2, je inšpirovaný kultovou filmovou sériou SAW. Ako partia priateľov sa nedopatrením ocitnete v byte vraha, ktorý podobné vlámačky rieši po svojom. Dá vám šancu na únik, no bude pekelne okorenená množstvom hlavolamov. Musíte spolupracovať s priateľmi, rozlúštiť hádanky, poskladať kódy a nestratiť pri tom nervy. Máte iba hodinu, aby ste opustili byt, ináč...

Oficálny text zo stránky

Kontakt

Novozámocká 224 (areál IDEA), 949 05 Dolné Krškany,
+421 904 380 790
info@paniqroom.sk

Mesto:Obtiažnosť:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , , Pre:

Recenzia

Tu v Nitre v PanIQ Room sme navštívili aj prvú verziu bytu Vraha, tak sme napäto očakávali ako sa vrah po čase zmenil. Predpokladali sme miestnosť plnú premyslených hlavolamov, technických hračiek a logickej náväznosti jednotlivých úloh. Očakávali sme temnú atmosféru a hudbu. Tiež sme čakali originálne úlohy, ktoré sa v ničom nepodobajú tomu, čo sme už zažili.

Toto všetko sme v tejto miestnosti dostali. Aj kopu hlavolamov, z ktorých sa mnohé riešili hraním sa s rekvizitami, aj originálne úlohy, kde slová “sami to nezvládnete” neboli len slová do vetra a aj tú temnú atmosféru a hudbu.

Veľké plus dávame tomu, že tma tu nebola využitá len na atmosféru, ale bola vhodne využitá aj na úlohy. Je super, keď tma nie je len na sťaženie hry, ale má svoj účel. Samozrejme tma aj nahrávala atmosfére, ktorú vhodne dopĺňali rekvizity, ale v podstate to pre skúsených hráčov nehrá asi až takú dôležitú rolu. “Je to fajn, ale kód z toho nezískam.” Preto je pre mňa horor trochu mínusom, pretože nie každý má rád takéto priestory.

Tiež ako veľké plus beriem úlohy, ktoré riešim za pomoci rekvizít. Presúvam, nastavujem, používam predmety. Úlohy, ktoré nie sú len o myslení, ale aj tom, že niečo niekam dám a použijem to.

Ako mínus beriem to, že čas síce v tejto miestnosti merajú, ale nikde nie je potom zverejnený. Preto sa nedá súťažiť a robiť rekordy, ale tiež sa nedá posúdiť obtiažnosť izby podľa najlepších časov. Tiež im musím vytknúť to, že ani po pár dňoch nezverejnili našu fotku, aby sme sa s ňou mohli pochváliť známym.

Obtiažnosť celej miestnosti považujem za priemernú, vhodná je aj pre začiatočníkov.

Ak máte radi úlohy, kde musíte niečo nastavovať, presúvať a používať, tak táto miestnosť je to pravé pre vás.

Good

  • Úlohy, ktoré sú založené na rekvizitách a hračičkách
  • Pekne spravený interiér
  • Nutná spolupráca hráčov
  • Prepojenie medzi jednotlivými úlohami

Bad

  • Zbytočná hororová atmosféra
  • Niekedy je tma len na sťaženie úloh z dôvodu prehliadnutia
  • Nie sú zverejňované časy, takže nemajú sieň slávy
  • Takmer ten istý interiér ako v Byt vraha 1
9

Amazing