Love story

Profile photo of Fukal
Stránka miestnosti
Love story
Love story

Môžeš otvoriť oči, ozval sa neznámy hlas. Čo je to za miesto? Potichu zašepkala, hlas mala neistý. Počul som, že sa rada hráš. Ozval sa opäť neznámy hlas. Začala pochybovať či neurobila chybu, no cesty späť už niet. Dvere sa zabuchli, jediná cesta, je cesta vpred. Nakoniec vykročí, miestnosť sa zahaľuje do tmy a ona nemá predstavu, čo sa bude diať…

Vydajte sa po stopách tých, ktorí milujú vzrušenie. Vyskúšajte našu Love Story a zistíte či máte šťastie v hre, alebo v láske. Dobrodružná logická hrá s príbehom aký ste ešte nezažili.Možno sa Vám tentokrát nebude chcieť, ale cieľ sa nezmenil- musíte ujsť a máte na to 60 minút :) Dokážete to?

Oficálny text zo stránky

Kontakt

Orolská 1126, 010 01 Žilina
+421 915 057 795; +421 904 326 182
info@noescape.sk

Mesto:Obtiažnosť:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , Pre:

V tejto miestnosti sme zatiaľ neboli, preto tu ešte nie je žiadna recenzia. Možno už ale niekto napísal svoje hodnotenie, stačí pozrieť časť „User reviews.“

Ak tam nič nie je a chceš pomôcť iným hráčom, tak kľudne napíš svoje hodnotenie ty. Zhodnoť tam ako sa ti miestnosť páčila, či je v niečom výnimočná, alebo či nestojí za návštevu. Nielen, že tým pomôžeš ostatným, ale tiež budeš mať záznam, že túto miestnosť už máš za sebou. A nikdy nevieš, možno hráčov s najviac hodnotenými miestnosťami aj odmeníme.

Nechce sa ti nič písať? Tak len rýchlo ohodnoť túto miestnosť. Kľudne buď kritický, ani tebe by nepomohlo v rozhodovaní, ak budú mať všetky miestnosti 10 bodov, že?

Ak si majiteľom tejto miestnosti a chceš sa ku tomu vyjadriť, kľudne recenziu okomentuj, alebo nám pošli text. Veľmi radi ho uverejníme.