Alchymista

Profile photo of Fukal
Stránka miestnosti
Alchymista
Alchymista

Odhalíte tajomstvo bojnického alchymistu? Ponorte sa do obdobia mystickej alchýmie a jej hádaniek schovaných v podhradí. Hra Alchymista sa v Mysteriu hrá ako prvá. Jej pokračovaním je hra Rád modrej ruže.
Návšteva v Mysteriu je vhodná aj pre zahraničných učastníkov, jazykové úlohy totiž nie sú súčasťou. Moderovanie je možné v slovenčine a angličtine.

Oficálny text zo stránky

Kontakt

Meštiansky dom, Hurbanovo námestie 49/40, 972 01 Bojnice
+421 903 502 432, +420 904 817 424
vyries@mysterium.sk

Mesto:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , , Pre:
V tejto miestnosti sme zatiaľ neboli, preto tu ešte nie je žiadna recenzia. Možno už ale niekto napísal svoje hodnotenie, stačí pozrieť časť „User reviews.“

Ak tam nič nie je a chceš pomôcť iným hráčom, tak kľudne napíš svoje hodnotenie ty. Zhodnoť tam ako sa ti miestnosť páčila, či je v niečom výnimočná, alebo či nestojí za návštevu. Nielen, že tým pomôžeš ostatným, ale tiež budeš mať záznam, že túto miestnosť už máš za sebou. A nikdy nevieš, možno hráčov s najviac hodnotenými miestnosťami aj odmeníme.

Nechce sa ti nič písať? Tak len rýchlo ohodnoť túto miestnosť. Kľudne buď kritický, ani tebe by nepomohlo v rozhodovaní, ak budú mať všetky miestnosti 10 bodov, že?

Ak si majiteľom tejto miestnosti a chceš sa ku tomu vyjadriť, kľudne recenziu okomentuj, alebo nám pošli text. Veľmi radi ho uverejníme.