MindCraft

Profile photo of Fukal
Stránka miestnosti
MindCraft
MindCraft

V našom Escape roome sme pre Vás pripravili jedinečné dobrodružstvo, pri ktorom si vyskúšate Vaše logické myslenie a tímovú spoluprácu. Fyzická sila nie je vôbec potrebná a ani Vám nijako nepomôže. Na únik budete mať presne 60 minút. Hra je určená pre skupinu 2 - 5 osôb. Veková hranica je minimálne 10 rokov, pričom osoby mladšie ako 15 rokov si môžu zahrať iba v sprievode dospelej osoby.

Oficálny text zo stránky

Kontakt

Antona Bernoláka 3722/54, Žilina +421 948 424 454 info@mindcraft.sk

Mesto:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , , Pre:

Recenzia

Musím sa priznať, z tejto miestnosti mám zmiešané pocity. Na jednej strane tam boli viaceré pekné úlohy, na druhej strane je tam vidieť nevyužitý potenciál. Vstupné dvere vás nalákajú na vizuálne divadlo a dostanete klasickú miestnosť. V miestnosti nájdete veľa možných úkrytov, ale väčšina z nich je prázdna. Chápem prečo (to množstvo úloh by bolo nezvládnuteľné), ale trochu to prehľadávanie znižuje pasiu z hry – nič, nič, nič…, takže potom nemá človek ani chuť prehľadávať ďalej (čo je chyba, lebo niekde tie úlohy sú poschovávané).

Tým som sa dostal ku úlohám. Úlohy sú fajn, niektoré sú naozaj pekné a originálne. Na môj vkus trochu ľahké, ale to už toho mám za sebou dosť. Boli sme dvaja a najviac nás zdržala naša nepozornosť a slepé oči. Preto by som pre skúsených hráčov odporúčal asi nižší počet, pretože v počte 4 a viac si to asi tak neužijú. Pre začiatočníkov je to ale fajn rozbehová miestnosť.

Ale aj s miernym odstupom času nechápem niektoré dekorácie, úlohy a ich význam. Možno by nezaškodilo dať tej miestnosti nejakú myšlienku a trochu jej úlohy prispôsobiť. Nie som typ hráča, ktorý vyhľadáva príbeh, ale takto je to také nemastné neslané. Nie je to ani úplne o úlohách ani o príbehu.

A čo záverom? Hru som si užil a som rád, že sme tam boli dvaja. Pre nás to bolo tak akurát. Niektoré veci nechápem, ale o čo ide, že?

Good

  • Obtiažnosť vhodná pre začiatočníkov
  • Logika úloh, zadaní a nápovied
  • Pár pekných úloh

Bad

  • Nepochopiteľné rekvizity
  • Príliš veľa prázdnych zásuviek a skriniek
6

Fair