Miesto činu

Profile photo of Fukal
Stránka miestnosti
Miesto činu
Miesto činu

Ako partia ľudí ste sa ocitli na mieste činu vraždy. Mysleli ste si, že vašou úlohou je odhaliť, čo sa vlastne stalo a kto za tým stojí. No postupom času zisťujete, že vaše role sa prehodili. Z prenásledovateľov sa stáva korisť. Vkročili ste totižto do pasce. Máte hodinu na to aby ste unikli. Dokážete to ?

Oficálny text zo stránky

Kontakt

Cintorínska 7, 811 01, Bratislava
+421 948 268 613
bratislava@izbacislo13.sk

Mesto:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , , Pre:
V tejto miestnosti sme zatiaľ neboli, preto tu ešte nie je žiadna recenzia. Možno už ale niekto napísal svoje hodnotenie, stačí pozrieť časť „User reviews.“

Ak tam nič nie je a chceš pomôcť iným hráčom, tak kľudne napíš svoje hodnotenie ty. Zhodnoť tam ako sa ti miestnosť páčila, či je v niečom výnimočná, alebo či nestojí za návštevu. Nielen, že tým pomôžeš ostatným, ale tiež budeš mať záznam, že túto miestnosť už máš za sebou. A nikdy nevieš, možno hráčov s najviac hodnotenými miestnosťami aj odmeníme.

Nechce sa ti nič písať? Tak len rýchlo ohodnoť túto miestnosť. Kľudne buď kritický, ani tebe by nepomohlo v rozhodovaní, ak budú mať všetky miestnosti 10 bodov, že?

Ak si majiteľom tejto miestnosti a chceš sa ku tomu vyjadriť, kľudne recenziu okomentuj, alebo nám pošli text. Veľmi radi ho uverejníme.