IQ Room

Profile photo of Fukal
Stránka miestnosti
IQ Room
IQ Room

IQ room je hra, ktorá momentálne patrí medzi najrozšírenejšie a najžiadanejšie tímové escape hry na celom svete. Je to trend tejto doby. Tisíce ľudí si týmto spôsobom chce preveriť svoje schopnosti logického myslenia v záťažovej situácii.

V našej IQ room Banská Bystrica zažiješ pri riešení úloh napätie a adrenalín, ale aj úzkosť a strach z ubúdajúcich minút, pretože čas ešte nikdy neubiehal tak rýchlo.

Chceš aj Ty zažiť na vlastnej koži ten pocit, keď všetko závisí len na Tebe a na Tvojich priateľoch? Vyrieš záhady a hlavolamy v časovom limite 55 minút a osloboď seba aj svojich spoluhráčov. Hra je určená pre 2-5 hráčov, nemá strašidelný podtón, preto je vhodná nie len pre dospelých, ale aj pre deti. Stačí sa len pohodlne obliecť a vstúpiť do našej tajomnej komnaty....a hra sa môže začať....

Tešíme sa na Vás....

Oficálny text zo stránky

Kontakt

Janka Kráľa 3, Banská Bystrica
+421 911 194 755 
iqroombb@gmail.com

Mesto:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , , Pre:
V tejto miestnosti sme zatiaľ neboli, preto tu ešte nie je žiadna recenzia. Možno už ale niekto napísal svoje hodnotenie, stačí pozrieť časť „User reviews.“

Ak tam nič nie je a chceš pomôcť iným hráčom, tak kľudne napíš svoje hodnotenie ty. Zhodnoť tam ako sa ti miestnosť páčila, či je v niečom výnimočná, alebo či nestojí za návštevu. Nielen, že tým pomôžeš ostatným, ale tiež budeš mať záznam, že túto miestnosť už máš za sebou. A nikdy nevieš, možno hráčov s najviac hodnotenými miestnosťami aj odmeníme.

Nechce sa ti nič písať? Tak len rýchlo ohodnoť túto miestnosť. Kľudne buď kritický, ani tebe by nepomohlo v rozhodovaní, ak budú mať všetky miestnosti 10 bodov, že?

Ak si majiteľom tejto miestnosti a chceš sa ku tomu vyjadriť, kľudne recenziu okomentuj, alebo nám pošli text. Veľmi radi ho uverejníme.