Hostel

Profile photo of Fukal
Stránka miestnosti
Hostel
Hostel

Inšpirovali sme sa príbehom filmu Hostel , kde sa skupina imaginárne ubytuje , pričom zistí , že jeden z kamarátov bol unesený a treba ho vyslobodiť , zdolať mučiareň a v časovom limite 60 minút uniknúť z miestností a zachrániť sa.

Team Hostelu Prievidza si zapožičal originálne rekvizity z filmu Hostel a rovnako oslovil hudobníka Nany Hudaka za účelom skomponovania sprievodnej hudby , preto veríme , že potešíme nielen Vašej mozgové závity

Oficálny text zo stránky

Kontakt

http://hostelpd.sk/
Matice slovenskej 337/14, 971 01 Prievidza
+412 949 580 977 +421 908 737 634
hostelpd@hostelpd.sk

Mesto:Obtiažnosť:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , , , Pre:

V tejto miestnosti sme zatiaľ neboli, preto tu ešte nie je žiadna recenzia. Možno už ale niekto napísal svoje hodnotenie, stačí pozrieť časť „User reviews.“

Ak tam nič nie je a chceš pomôcť iným hráčom, tak kľudne napíš svoje hodnotenie ty. Zhodnoť tam ako sa ti miestnosť páčila, či je v niečom výnimočná, alebo či nestojí za návštevu. Nielen, že tým pomôžeš ostatným, ale tiež budeš mať záznam, že túto miestnosť už máš za sebou. A nikdy nevieš, možno hráčov s najviac hodnotenými miestnosťami aj odmeníme.

Nechce sa ti nič písať? Tak len rýchlo ohodnoť túto miestnosť. Kľudne buď kritický, ani tebe by nepomohlo v rozhodovaní, ak budú mať všetky miestnosti 10 bodov, že?

Ak si majiteľom tejto miestnosti a chceš sa ku tomu vyjadriť, kľudne recenziu okomentuj, alebo nám pošli text. Veľmi radi ho uverejníme.