Rodinne tajomstvo

Profile photo of Fukal
Stránka miestnosti
Rodinne tajomstvo
Rodinne tajomstvo

Si jedným z členov tímu lovcov záhad a prichádzaš do starého domu, ktorý je opradený tajomstvami a legendami. Tvojou úlohou je odhaliť jeho dobre strážené tajomstvo. Tím, ktorý sa o to pokúsil pred vami, bez stopy zmizol.

Čas beží... dokážeš to?

Oficálny text zo stránky

Kontakt

Stránka miestnosti
Hviezdoslavova 45, Námestovo
+421 915 040 555
info@escapeplan.sk

Mesto:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , , Pre:

Paráda. Jednoznačne jedna z top troch miestností, ktoré som navštívil. Kombinácia atmosféry, vizuálu, úloh, technických hračiek a pomôcok, prekvapivých riešení, … jednoducho paráda.

Už len to, že v miestnosti je úmyselne zima. Neskutočne to dotvára temnú atmosféru, aj keď už za 5 minút to človek ani nevníma. Len jednoducho pozerá okolo seba, čo z hrôzostrašného tajomstva sa objaví ako ďalšie a snaží sa odhaliť neznámu minulosť.

Vizuálne spracovanie miestnosti je úplne neskutočné. Ako vybavením, tak aj technickými vychytávkami, ktoré sú tu nielen na okrasu. Miestnosť postupne ožíva, aj keď toto slovo asi nie je najvhodnejšie použiť pri tejto miestnosti, ale “omŕtva” neexistuje.

A tie úlohy. Veľa z nich je naozaj originálnych a veľmi dobre spracovaných. Človek sa až teší na to, čo to spraví pri vyriešení úloh, čo sa otvorí, spustí, zobrazí. Jednoducho čím ho tá miestnosť prekvapí. A veru, že prekvapuje až do konca.

Ak ste z mojich slov nadobudli dojem, že je to len pre silné žalúdky, tak sa nemusíte báť. Atmosféra je naozaj super, ale je to vhodné aj pre mladšie ročníky. Deti asi nie, ale tínejdžeri si to asi užijú.

V tejto miestnosti sme boli traja a myslím, že pre skúsenejších hráčov je to dostatočný počet. Miestnosť si ale užijú aj začiatočníci, pretože všetky úlohy  boli po krátkej úvahe ľahko pochopiteľné a riešiteľné. Pri začiatočníkoch by som ale odporúčal väčší počet ako tri.

Každopádne musím ešte raz zopakovať, že táto miestnosť je naozaj parádna a ak pôjdete do týchto končín (napríklad na lyžovačku, ako my) tak si naplánujte jeden večer na návštevu tejto miestnosti.

Good

  • Atmosféra a spracovanie
  • Technické hračky
  • Logické úlohy

Bad

  • Pre niekoho tam je zima
  • Niekomu nevyhovuje hororová atmosféra
9.5

Amazing