Čarodejnice

Profile photo of Fukal
Stránka miestnosti
Čarodejnice
Čarodejnice

Boli krásne a silné. Ich sila však nestačila moci, ktorú mala ona. Zbavila sa ich a na svet uvalila kliatbu. Dokážeš kliatbu zlomiť?

Oficálny text zo stránky

Kontakt

http://www.escapeplan.sk/nase-miestnosti/
Hviezdoslavova 45, Námestovo
+421 915 040 555
info@escapeplan.sk

Mesto:Obtiažnosť:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , , Pre:

EscapePlan býva zárukou kvalitnej prepracovanej miestnosti, takže sme do miestnosti Čarodejnice vstupovali s určitým očakávaním. A hneď na začiatok môžem povedať, že očakávania boli naplnené a táto miestnosť za zaradila medzi ti najlepšie na Slovensku.
Ako názov napovedá, témou tejto miestnosti sú čarodejnice, kúzla, čarovné nápoje, … A atmosféra miestnosti tomu presne zodpovedá. Človek sa cíti ako na stretnutí čarodejníc o pol noci zo všetkým čo ku tomu patrí. Človek len chvíľu stojí a obzerá sa okolo, že čo všetko tu je a ako sa to sem popchalo.
A potom začne ďalšia časť zábavy a to hľadanie indícií, úloh, ich riešenie a posúvanie sa príbehom ďalej. Označenie úloh a zodpovedajúcich zámkov je jednoznačné, takže si stačí spomenúť kde ten ktorý zámok je. Úlohy dobre zapadnú do prevedenia miestnosti, takže človek počas celej hry nenadobudne pocit, že by tam niečo nepatrilo.
Čo ale musím osobitne vyzdvihnúť je originalita niektorých úloh. Super nápady, kde sa človek teší už len z toho, že danú úlohu rieši. A tiež úlohy, kde sme sa zasekli a po rade sme si len plesli do čela a hovorili si, že veď to je jednoduché, prečo nás to nenapadlo?
Celá hra nám ubehla veľmi rýchlo, ani sme si neuvedomili, že sme tam až toľko. Zábava bolo od začiatku až do konca.
Miestnosť je vhodná ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých hráčov, úloh je tam dosť. Je to vhodné aj pre deti, náš prvák je toho dôkazom. Celkom si to tam s nami užil. Len sa nesmú báť niektorých rekvizít.
Konštatovanie na záver – ďalšia parádna miestnosť, ktorú určite navštívte, ak budete v týchto končinách.

Good

  • Originalita úloh
  • Atmosféra miestnosti
  • Super majiteľ
8.8

Great