Tajomný byt

Profile photo of Fukal
Stránka miestnosti
Tajomný byt
Tajomný byt

Miestnosť, v ktorejsa hra odohráva nie je ničim výnimočná, na prvý pohľad vyzerá ako každá iná. V skutočnosti sa v nej ale nachádzajú skryté a aj menej skryté kľúče a hádanky. Keď ich nájdete a vylúštite, dostanete sa von. Keď sa Vám to nepodarí, dostanete sa von tiež, otvoríme Vám po hodine dvere...

Obtiažnosť

Verzia pre mladších (10r. - 16r.)

Verzia pre starších (17r.- 111r.)

Oficálny text zo stránky

Kontakt

Cajlanská 214, Pezinok
+421 0944 039 545
Escapehouse.sk@gmail.com

Mesto:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , , , , Pre:
V tejto miestnosti sme zatiaľ neboli, preto tu ešte nie je žiadna recenzia. Možno už ale niekto napísal svoje hodnotenie, stačí pozrieť časť „User reviews.“

Ak tam nič nie je a chceš pomôcť iným hráčom, tak kľudne napíš svoje hodnotenie ty. Zhodnoť tam ako sa ti miestnosť páčila, či je v niečom výnimočná, alebo či nestojí za návštevu. Nielen, že tým pomôžeš ostatným, ale tiež budeš mať záznam, že túto miestnosť už máš za sebou. A nikdy nevieš, možno hráčov s najviac hodnotenými miestnosťami aj odmeníme.

Nechce sa ti nič písať? Tak len rýchlo ohodnoť túto miestnosť. Kľudne buď kritický, ani tebe by nepomohlo v rozhodovaní, ak budú mať všetky miestnosti 10 bodov, že?

Ak si majiteľom tejto miestnosti a chceš sa ku tomu vyjadriť, kľudne recenziu okomentuj, alebo nám pošli text. Veľmi radi ho uverejníme.