Divný Dom

Profile photo of Fukal
Stránka miestnosti
Divný Dom
Divný Dom

90 minút, v ktorých sa skupina 3-5 hráčov ocitne v strede najväčšieho sídliska na Slovensku v dome – v divnom dome. V tomto dome žila v prenájme ešte donedávna mladá rodina svoj kľudný život. V dome zostali zariadené izby, odostlaná postieľka v detskej izbičke….. Dôležité je nezabudnúť: DOSTAŤ SA VON, NEMUSÍ STAČIŤ!

Oficálny text zo stránky

Kontakt

https://www.zazito.ooo/hra/divny-dom/
Medveďovej 1486/40, Petržalka, Bratislava
+421 908 828 141
info@divnydom.sk

Mesto:Obtiažnosť:Dĺžka hry:Majiteľ:Typ:Počet hráčov:, , Pre:

Recenzia

Netušili sme do čo ho ideme, takže sme sa chvíľu motali, kým sme vôbec našli kam máme ísť. Bolo to veľmi príjemné prekvapenie zistiť, že divný dom je naozaj dom a je naozaj divný. Veru sme nečakali že na tom mieste bude taký divný dom.

Vo vnútri to zo začiatku už tak divne nevyzeralo, zažili sme v podstate klasické úlohy aj spracovanie. Nič špeciálne ani neobvyklé. Teda až na jedno prekvapenie, ktoré nám tvorcovia pripravili a ktoré sme teda nečakali. Klobúk dolu, bolo to niečo, čo nás na chvíľu dostalo do kolien, aj keď to nebolo veru úplne príjemné.

A tvorcom tejto hry musím ešte pochváliť jednu vec. Ako píšu na stránke, tak DOSTAŤ SA VON, NEMUSÍ STAČIŤ! Je to veru pravda a užili sme ti aj to potom.

Pri jednej úlohe sa nám stalo, že nás museli prerušiť a prikázali nám urobiť tú úlohu inak. Síce sme neskôr zistili prečo, ale tak či tak. To prekvapenie v strede je síce prekvapujúce, ale nie je úplne pre každého.

Good

  • DOSTAŤ SA VON, NEMUSÍ STAČIŤ!
  • Prekvapenie v strede hry
  • Divný dom

Bad

  • Prekvapenie v strede hry, ktoré môže byť pre mnohých nepríjemné
7.5

Good