Čo je to SolvEscape?

Čo je to SolvEscape?

Zjednodušene povedané je SolvEscape miesto, kde postupne nájdete všetko o escape hrách. Nájdete tu ich zoznam a samozrejme, že nemôže chýbať ani ich hodnotenie. Nielen naše, ale samozrejme aj všetkých hráčov, ktorí budú ochotní napísať svoj názor.

Tiež tu vždy nájdete novinky medzi escape hrami. Netreba stále len sledovať všetky zľavové portály, či sa tam neobjavila nová escape room. Budeme to sledovať za vás a upozorníme vás na to.

Začiatočníci tu nájdu rady, ktoré im pomôžu pri hre. Nájdu si tu aj miestnosti, s ktorými je dobré začať a ktoré si majú radšej nechať na neskôr.

Majitelia miestností tu nájdu miesto, kde sa môžu prezentovať. Miesto, ktoré od nich nepýta veľké percentá za prezentáciu ich miestností. Stačí napísať a uverejníme text priamo na stránke. Tiež zverejníme novinky a zľavy, o ktorých budú chcieť majitelia informovať.

Nové miestnosti tu určite nájdu veľa hráčov, ktorí ochotne otestujú tieto miestnosti. Hráčov, ktorí vedia poskytnúť svoje skúsenosti z ostatných miestností a aj hráčov, ktorí majú skúsenosti aj z tej druhej strany.

Toto všetko dokážeme len s vašou pomocou. Buďte aktívni a zapájajte sa svojimi komentármi, recenziami a návrhmi. Teraz je to začiatok, ale dúfame, že z toho spravíme niečo väčšie.

Tak poďme spolu uniknúť z reality bežného dňa.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*